YouTube Trip Advisor Facebook

Cukiernia Café Maryša

Marzysz o wyjątkowym torcie urodzinowym dla Twojej pociechy, szykujesz imprezę z przyjaciółmi albo, ot tak, w czasie weekendu chcesz sprawić przyjemność swojej rodzinie? Hotelowa cukiernia  Café Maryša przygotowała dla Ciebie i Twoich bliskich szeroki wachlarz własnych tortów, deserów i lodów.

Małe co nieco z menu hotelowej cukierni CAFÉ MARYŠA

Zapraszamy na słodkie małe co nieco, które sprawi, że każda uroczystość stanie się wyjątkowym wydarzeniem, a dzień spędzony u nas słodką przyjemnością. W produkcji stosujemy wyłącznie naturalne, świeże surowce najwyższej jakości.

  • cheescake to słynne ciasto, nie tylko zresztą w tradycyjnej postaci, ale także w nietradycyjnym wykonaniu, na przykład z owocami laśnymi i galaretką z wina muszkatołowego
  • klasyczny wiedeński tort Sacher ze śmietaną
  • czas przy kawie umili tor czekoladowo - malinowy z migdałami
  • bardzo ulubine wśród gości cukierni są lody naszej własnej produkcji, na przykład składnikiem czekoladowych lodów to 52% kakao a truskawkowych 80% truskawki
  • specjalne koktajle owocowe

 menu Café Maryša

ALTHAUS … herbata z charakterem

W ofercie sypane herbaty z najlepszych na świecie plantacji. Szczególna jakość i ścisła kontrola w tworzeniu herbaty stanowi podstawę wyjątkowej kolekcji czarnej, zielonej, owocowej i ziołowej herbaty.

Kolekcja herbat tej marki została opracowana przez jednego z najwybitniejszych Tea-Master'ów w Niemczech, Ralfa Janetzki'ego.

Wybierać można z kolekcji herbat porannych, popołudniowych, wieczornych lub wellness. Te herbaty szczególnie urzekną wielbicieli dobrego smaku.

Torty & desery z cukierni Café Maryša


Holidays forever

Jesteśmy na Facebooku

Jak do nas trafić

GPS: 49°39'29.605"N, 18°41'49.713"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz 

Wirtualny spacer po hotelu Vitality

Nowości e-mailem

Chcesz otrzymywać regularnie nowości i specjalne oferty? Podaj swój e-mail: