YouTube Trip Advisor Facebook

Karty w Beskidach

Hotel Vitality ma w ofercie znakomite zaplecze kartowe na partnerskim torze wyścigowym Steel Ring oddalonym tylko 5 km.

Karty

Steel Ring  to wyścigowy tor o odługości 1234 m na obszarze 63 300 m². Tor został wybudowany w roku 2017 i należy do najlepszych profesjonalnych torów w Europie. Jest on wyszukiwanym pomiędzy amaterskimi i profesjonalnymi jeźdźcami.

Wypożyczalnia

Do dyspozycji jest 15 kartów CRG Centurion z motorami Honda GX390. Oczywistością jest elektroniczny chronometr, który umożliwi porównać czasy z waszymi przyjaciółmi czy firmowymi partnerami. W areale znajduje się bistro oraz bar z tarasem, z którego widoczny jest cały tor. Wyścigi na kartach to fantastyczny teambuilding pełen zabawy i adrenaliny.

Dla dzieci

Dla dzieci od 7 do 12 lat jest przygotowany kart wyposażony pasami bezpieczeństwa i specjalnym ramem gwarantującym najwyższe bezpieczeństwo. W wypadku, że dzieci nieodważą się kierować kart same, jest do dyspozycji dwukart, w którym dziecko jedzie na pozycji współkierowcy.

Centrum jazdy bezpiecznej

Kurzy jazdy bezpecznej uczą jak rozwiązywać i zapobiegać sytuacjom kryzysowym. Pod nadzorem profesjonalistów można wypróbować sobie kontrolę nad samochodem w sytuacjach extremalnych i nauczyć się poprawnym reakcjom. Tą drogą można uzyskać potrzebne nawyki i doświadczenia dla bezpiecznej kontroli nad samochodem.

Cennik

Aktualny cennik można obejrzeć tutaj.

Recepcja hotelu:

tel.: +420 595 530 611 | +420 734 753 830   


Holidays forever

Jesteśmy na Facebooku

Jak do nas trafić

GPS: 49°39'29.605"N, 18°41'49.713"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz 

Wirtualny spacer po hotelu Vitality

Nowości e-mailem

Chcesz otrzymywać regularnie nowości i specjalne oferty? Podaj swój e-mail: